המנשא הנכון- אתר המנשאים הישראלי - למה צריך לשלם על יעוץ

רגע, למה צריך לשלם על יעוץ?

באתי, מדדתי, לא התאים לי, הלכתי. כמו בחנות, לא?

לעתים קרובות שואלים אותנו למה אי אפשר רק לבוא אלינו למדוד בלי לשלם.

התשובה פשוטה מאד: אנחנו לא חנות.

שמעת על חנות שבה המוכרת תשב אתכם בנחת שעתיים למדוד מנשאים?

פגישת יעוץ ממוצעת אצלנו אורכת יותר משעה, וגם שעתיים ושלוש לא נחשב חריג.

אצלנו אתם מגיעים למרחב ביתי שמוקדש רק לכם. 
אתם מוזמנים להתרווח על הספה בסלון שלנו. לטפל בתינוק בנחת. לתת לו לנמנם עליכם בזמן שאנחנו מציגות בפניכם את המנשאים ועושות לכם סדר בבלגן.

אנחנו משריינות את הזמן במיוחד עבורכם.

אם תוך כדי פגישה התינוק לא רגוע נעשה הפסקה. נשב ונחכה ונפטפט אתכם בכיף בזמן שהוא יאכל, או יחליף חיתול, או יישן קצת ויאגור כוחות.  כי ככה זה עם תינוקות. לא תמיד אפשר לתקתק דברים, ולמדוד מנשאים יכול להיות מאד מעייף...

שמעת על חנות שמציעה מבחר מנשאים מגוון כמו שלנו, וגם מכירה את המבחר שלה טוב כמונו?

אצלנו תוכלו לראות, למדוד ולהשוות מבחר מנשאים, שלא תמצאו באף חנות. ולא רק לראות, הנציגות שלנו גם ידעו להסביר בפרוטרוט ובסבלנות את המאפיינים של כל מנשא ומנשא ואת ההבדלים ביניהם, וגם מה ההבדלים בין המנשאים שלנו למנשאים אחרים ששמעתם עליהם. מיותר לציין שהן ידעו להדגים את השימוש הבטוח והנכון בכל אחד מהמנשאים ובכל אחת מהתנוחות האפשריות בו.

וכן- יש להן סבלנות לכל השאלות ולכל המדידות. בשביל זה בדיוק הן שם.

שמעת על חנות שבה כל המוכרות הן אמהות שמבינות בדיוק את הצרכים שלכם כהורים?

כל הנציגות שלנו הן אמהות מנוסות במנשאים ובמכירת מנשאים. הידע שלהן מתחיל קודם כל בחוויה האישית שלהן כאמהות, ובנוסף הן עברו הכשרה יעודית להדרכת מנשאים מטעמנו, ונהנות מליווי צמוד של פיזיותרפיסטית מומחית להתפתחות תינוקות  שמסייעת ומייעצת במקרה שעולות סוגיות לא שגרתיות.

יש לנו מוצר אחד וקהל לקוחות אחד- הורים כמוכם- ואנחנו מכירות הורים ומנשאים ואת החיבור ביניהם הכי טוב שאפשר. אנחנו יודעות לזהות ולהבין את הצרכים האישיים שלכם ושל התינוק שלכם, ולכוון אתכם למנשא שיענה עליהם בצורה הטובה ביותר, ולאופן השימוש הכי מתאים עבורכם.

אצלנו לא ישכנעו אתכם לקנות את המנשא שהכי משתלם למכור, או את המנשא שתקוע במחסן ובעל החנות אמר שחייבים להזיז אותו ומהר, אלא את המנשא הנכון עבורכם, כי אנחנו רוצות קודם כל לדעת שהלקוחות שלנו מרוצים ומשתמשים במנשא.

שמעת על חנות שמחזירה כסף מזומן על מוצר שהיה בשימוש?

לפעמים, אחרי הקנייה קורה שבבית מסתבר שזה לא זה. לא מספיק נוח, לא מספיק פרקטי, ואתם לא באמת משתמשים במנשא.

אם זה קורה אצלנו, אפשר להחזיר את המנשא ולקבל כסף מזומן ביד (כן, בניכוי עלות היעוץ) או להחליף במנשא אחר. אפשר אפילו לכבס ולהשתמש בו למשך שבועות וחודשים ורק אז להתחרט ולהחזיר- ועדיין לקבל כסף מזומן.
למידע נוסף קראו על אופצית ההשכרה שלנו.

בקנייה אצלנו תקבלו הרבה יותר ממה שתקבלו בחנות, אבל מחירי המנשאים אצלנו זהים למחירם בחנויות.

אבל אין לי צורך ביעוץ והדרכה, חייבים להגיע לפגישת יעוץ?

ממש לא! אפשר להזמין את כל המנשאים שלנו בלחיצת כפתור ישר אליכם הביתה, עם אפשרות להחזיר ללא התחייבות וללא תשלום למעט דמי משלוח.

אפשר גם לפנות לנקודת המכירה הסמוכה ולתאם איסוף עצמי של המנשא המבוקש, ללא הדרכה וללא התחייבות.

אם לאחר הקנייה תחליטו שאתם כן רוצים פגישת יעוץ והדרכה, אנחנו תמיד לרשותכם. תוכלו לתאם את הפגישה מתי שנוח לכם, לפני או אחרי הקניה.

לתיאום פגישה מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם: