אני רק שאלה לחץ כאן
נשמח לשמוע ממך! 077-3142191

אודות

נעים מאד, אורית.

הגעתי לתחום המנשאים מתוך החוויה האישית שלי כאמא שלמדה להשתמש במנשאים בדרך הקשה, עם הרבה תסכול וטעויות וכמעט ללא תמיכה ועזרה.

הקמתי את האתר הזה כדי לאפשר לך לדלג על הקשיים והתסכול שאני חוויתי. אני מציעה דרכו את כל השירות והמידע שהייתי שמחה לקבל בעצמי כשהפכתי לאמא.

בעשור האחרון עסקתי והתמחיתי בכל מה שקשור למנשאי תינוקות: הדרכה, שיווק, יעוץ והכשרת מדריכות מנשאים. בשנים 2013-2018 עסקתי במקביל גם בייצוא ופיתוח מנשאים.

הקמתי ואני מנהלת את האתר ואת צוות המדריכות של המנשא הנכון, אני שותפה לשעבר במותג יאמו מנשאי תינוקות ומאז 2015 אני גם מלווה התפתחותית מוסמכת בשיטת שלהב- Child'Space.

החזון שלי הוא לסייע להורים לגלות איך מנשא יכול וצריך לשפר את רמת החיים של כל המשפחה, להעלות מודעות לנשיאה נכונה, נוחה ובטוחה (לא צריך לסבול מכאבי גב או לוותר על מנשא בגיל חצי שנה!), ולקדם עד כמה שאפשר עסקים קטנים, רצוי של אמהות, ורצוי כחול לבן.

הקמתי את המנשא הנכון במקביל לגידול התינוקות שלי ובמטרה להתפרנס תוך כדי מתן עדיפות גבוהה לזמן שלי עם ילדי, שגדלו תחילה בבית ובהמשך במסגרות בהיקף שעות מצומצם.

כיום אני מאפשרת לאמהות אחרות- המדריכות שלנו- להתפרנס במקביל לגידול תינוקות וילדים צעירים מבלי להתפשר על האני מאמין שלהן כאמהות.

רוצה לדבר איתי? בשמחה! אפשר לפנות אלי באופן אישי במייל orit@minsaim.co.il

כמה מילים על צוות המדריכות שלנו…

המדריכות שלנו כולן אמהות עם הרבה אהבה (שלא לומר שריטה) למנשאים.

בחרתי את כולן לאחר ראיון אישי בו התרשמתי קודם כל מרצונן ויכולתן לתמוך ולעזור לאמהות אחרות.

הן מצטרפות לצוות לאחר שהשלימו הכשרה שנבנתה במיוחד עבורן, כדי לתת להן את כל הכלים שהן צריכות כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

הן נהנות מליווי קבוע שלי ושל היועצת המקצועית שלנו- מירי כנען, פיזיותרפיסטית נוירו-התפתחותית, ומהשתלמויות מקצועיות תקופתיות.

מה מיוחד אצלנו?

תכירו: