לקוחות יקרים, אמהות ואבות,

אנחנו מקפידות כבר שנים רבות להצמד להנחיות בטיחות של גורמים רשמיים ומהבחינה הזאת השגרה שלנו לא השתנתה גם כיום בעיצומו של משבר הקורונה העולמי. המנשא הנכון ממשיך לפעול במסגרת המגבלות המוכתבות ע״י משרד הבריאות.

בעמוד זה תמצאו הסבר לגבי אופן הפעילות העדכני שלנו, וכיצד ניתן לבצע אצלנו הזמנות בבטחה גם בימי הקורונה.

 

הזמנות אונליין

החנות אונליין ממשיכה להיות פתוחה להזמנות!

מחסן המנשאים שלנו ממוקם במשרדי חברת גרין-איקומרס במתחם הבורסה ברמת גן, חברה משפחתית קטנה של כמה אחים צעירים ונמרצים שמאחסנים, מלקטים ואורזים את המנשאים שלנו תוך שמירה על הגיינה.

גודל משרדי החברה ומספר העובדים המצומצם מאפשרים שמירה מלאה על הנחיות משרד הבריאות לגבי בטיחות במקום העבודה ושמירה על מרחק בין העובדים.

גרין איקומרס- המחסן של המנשא הנכון
תכירו את כפיר- האיש שמאחורי החבילות שאתם מקבלים!

 

משלוחים

המשלוחים שלנו נשלחים באמצעות חברות בסטנדרט בינלאומי- UPS ו DHL, שהפעילות שלהן מותאמת להנחיות ארגוני הבריאות בארץ ובעולם.

באתר UPS ניתן לקרוא על הערכות החברה להמשך תפקוד תוך כדי משבר הקורונה, ולאמצעים הננקטים על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות עבודי החברה.

ניתן להזמין משלוח למרכזי מסירה או עד הבית בכל הארץ.

זמני המשלוח נותרו כתמיד 1-4 ימי עסקים. לא צפויים עומס או עיכובים חריגים.

  • משלוח למרכז מסירה מבטיח את האספקה המהירה ביותר, בהעדר הגבלה אישית, מקומית או ארצית על יציאה מהבית לאיסוף החבילה. האופציה למשלוח למרכזי מסירה עשויה לא להיות זמינה במהלך סגר ארצי.
  • משלוח עד הבית אפשרי גם בזמן סגר, גם בישובים אדומים וגם למשפחות הנתונות בבידוד (אפשר ורצוי לבקש מהשליח להשאיר את החבילה מחוץ לדלת).

החזרות

בזמני שגרה ניתן להתנסות במנשא למשך שבוע ולהחזירו על חשבון הלקוח בדואר רשום או במסירה ידנית למחסן באזור הבורסה.

במהלך סגר (ארצי או מקומי) נאפשר החזרה גם באמצעות שליח שאוסף את המנשא מביתך באזור המרכז בלבד ובתשלום. מומלץ לברר איתנו מראש מה אפשרויות ההחזרה שלך בהתאם למקום מגוריך.

במידת הצורך נאפשר להחזיר את המנשא באיחור. החזר כספי/זיכוי יינתן במועד ההחזרה בפועל כל עוד המנשא יוחזר במצב חדש העונה על כל תנאי ההתנסות וההחזרה למעט מועד ההחזרה כמפורט במדיניות ההחזרות.

 

האם המנשאים שלנו בטוחים?

ידוע כיום כי נגיף הקורונה אינו מועבר באמצעות משטחים, אך כדי לנקוט משנה זהירות, מאז מרץ 2020 בחרנו להניח בצד מנשאים שחוזרים מהתנסות שבועיים לפחות עד החזרתם למלאי.

כל המנשאים נמכרים במצב חדש לחלוטין ונארזים עבורכם ע״י כפיר תוך שימוש בכפפות חד פעמיות.

 

הדרכות

פגישות הדרכת מנשאים יתקיימו מעתה בהתאם להנחיות משרד הבריאות תוך שמירה על מרחק 2 מטר בכל עת, עטיית מסיכה ושמירה מוגברת על הגיינה בחלל בו מתקיימת הפגישה.
במהלך (סגר ארצי או מקומי) אפשר לקבל מהמדריכה יעוץ טלפוני לפני הקניה והדרכה בזום אחריה.
לפרטים נוספים, מחירים ורשימת המדריכות

  • טרם הפגישה המדריכה תבקש ממך להצהיר בווטסאפ על העדר תסמינים ו/או מגע עם חולי קורונה מאומתים.
  • על כל המשתתפים בפגישה (למעט התינוק כמובן) לעטות מסיכה על הפה והאף במהלך הפגישה.
  • הפגישה תתקיים תוך שמירה על מרחק 2 מטר בכל עת בין המדריכה וההורים. מומלץ להגיע עם בן/בת הזוג או מלווה אחר שיסייע לך במידת הצורך להחזיק את התינוק, להעלות את העגלה וכדומה. מומלץ להביא עגלה או סלקל להנחת התינוק כשאינו בידייך או במנשא.
  • בחלל בו תתקיים בפגישה תהיה הקפדה על חיטוי משטחים וידיות לפני הפגישה, כמו כן יעמדו לרשותך משטחי החתלה חד פעמיים, אלכוג׳ל, מגבוני חיטוי וכפפות חד״פ.
  • המנשאים המשמשים למדידה יכובסו לעתים קרובות ובהתאם לצורך לשמירה מקסימלית על הגיינה.
  • המנשאים המוצעים למכירה הם חדשים באריזה. מנשאים שהוחזרו מהתנסות במצב חדש מונחים בצד שבועיים לפחות לפני החזרתם למלאי.
  • ניתן לקיים את הפגישה גם בביתך, תוך שמירה על אותן הנחיות ריחוק והיגיינה.
  • הפגישה מיועדת למשפחה אחת (עד 2 מבוגרים ותינוק). לא יתקיימו מפגשים קבוצתיים עד להודעה חדשה.

הדרכות בזום

לקוחות המעדיפים לקיים הדרכה מרחוק ללא מפגש פנים אל פנים יכולים ומוזמנים להמשיך להעזר בשירות הדרכת מנשאים בשיחת וידאו. הדרכות בשיחת וידאו מוצעות ללקוחות החנות אונליין שלנו כבר למעלה משנה בהצלחה רבה, ואנחנו שמחות להציע את הפורמט הזה היום כפתרון להורים הרוצים לרכוש מנשא לאחר התנסות והדרכה גם תוך כדי משבר הקורונה.

 

יש לך עוד שאלות?

החששות בתקופה זו מובנים מאליהם. אם נותרה שאלה שלא ענינו עליה בדף זה אני מזמינה אותך לפנות אלי ישירות בטלפון או בווטסאפ למספר 073-3742230 ואשמח לעזור לך להנות מהמנשא הנכון- גם ובעיקר עכשיו, כשהקשיים הלוגיסטיים של משבר הקורונה הופכים את המנשא לנחוץ מתמיד.

שלך, אורית

Loading...
×
×

עגלת קניות