משלוחים

אנחנו שולחות מנשאים לכל הארץ והעולם עם חברות שילוח מהמקצועיות בשוק. המשלוחים שלנו פעילים בזמני שגרה וחירום (קורונה, סגר, מלחמה…) כמעט ללא שינוי, ומגיעים תוך ימים בודדים ממועד ההזמנה. מידע מלא על זמני אספקה ועלויות משלוח מפורט בעמוד משלוחים.

החזרות

אנחנו מאפשרות להחזיר את המנשא לאחר שבוע התנסות תמורת החזר כספי כל עוד ההחזרה מתבצעת בהתאם לתנאי ההתנסות ומדיניות ההחזרות.

המשלוח חזור פשוט וחינמי- מדבקת משלוח חינם בגוביינא מצורפת לכל חבילה וניתן להשתמש בה על מנת לשלוח את המנשא בחזרה ללא עלות. הוראות מפורטות כיצד יש לארוז את המנשא על מנת להחזירו במצב חדש ולעמוד בתנאי ההתנסות ומדיניות ההחזרות נמצאות כאן.

במקרה של החזרה אנחנו מבצעות החזר כספי באמצעי התשלום לאחר קיזוז של עלות המשלוח ו 5% דמי ביטול עסקה, או שולחות לך זיכוי בשווי 100% ממחיר המנשא למימוש במשך שנתיים מיום הקניה.

רגע, אז זה אומר שאולי תשלחו לי מנשא שהיה בהתנסות?

כמו שלך יש את האפשרות להחזיר את המנשא אם אינו מתאים, היא קיימת עבור כל לקוחותינו. עם זאת, מאחר והרוב המוחלט של לקוחותינו לא מחזיר את המנשא, בכל רגע נתון יש לנו במחסן רק מנשאים מועטים שחזרו מהתנסות.

אנחנו מחזירות למלאי רק מנשאים שהנחנו בצד למשך שבועיים לפחות מרגע שחזרו, ועברו ביקורת על מנת לודא שהם הוחזרו במצב חדש ונקי, בדיוק כמו שהיו כשיצאו מהמחסן. לכן המנשא שנשלח לך יהיה בכל מקרה חדש וסגור באריזה.

איך אפשר לקבל הדרכה אונליין?

השירות שלנו לאחר הקניה כולל ליווי והדרכה לשימוש נכון במנשא.
מיד לאחר הקניה יישלח אליך קישור לפלייליסט של סרטוני ההדרכה של המנשא שלך (סרטוני ההדרכה המפורטים שלנו זמינים ללקוחותינו בלבד). בנוסף, ניתן להתיעץ איתנו לאחר הקניה ללא הגבלה באמצעות מייל, ווטסאפ או בקבוצת הפייסבוק ולשלוח לנו תמונות להערות ותיקונים.
ברוב המקרים צפייה בסרטונים ויישום ההערות שלנו מספיקים על מנת להנות מנשיאה נוחה ובטוחה. במקרים המעטים, כשזה לא מספיק, ניתן לתאם הדרכה פרטנית בזום. ההדרכה כלולה במחיר המנשא לאחר קנייה בחנות האתר, וניתן להעזר בה על מנת לשפר את אופן לבישת המנשא, המנח של התינוק לקבל עזרה בהתמודדות עם בכי והתנגדות למנשא או להתיעץ במקרה של ספק אם המנשא שרכשת מתאים לך.
את ההדרכה ניתן לתאם לאחר הקניה וקבלת מספר הזמנה באמצעות השארת פרטים בקישור, לאחר מכן מדריכה מהצוות שלנו תחזור אליך לתאם את המפגש.

יש לך עוד שאלות?

אם נותרה שאלה שלא ענינו עליה בדף זה אני מזמינה אותך לפנות אלי ישירות בטלפון או בווטסאפ למספר 073-3742230
ואם הכל ברור- המנשא הנכון שלך מחכה לך בחנות 🙂

שלך, אורית

Call Now Button
Loading...
×
×

עגלת קניות

×