לקוחות יקרים, אמהות ואבות,

אנחנו מקפידות כבר שנים רבות להצמד להנחיות בטיחות של גורמים רשמיים ומהבחינה הזאת השגרה שלנו לא השתנתה גם כיום בעיצומו של משבר הקורונה העולמי. המנשא הנכון ממשיך לפעול במסגרת המגבלות המוכתבות ע״י משרד הבריאות.

בעמוד זה תמצאו הסבר לגבי אופן הפעילות העדכני שלנו, וכיצד ניתן לבצע אצלנו הזמנות בבטחה גם בימי הקורונה.

 

הזמנות אונליין

החנות אונליין ממשיכה להיות פתוחה להזמנות!

מחסן המנשאים שלנו ממוקם במשרדי חברת גרין-איקומרס במתחם הבורסה ברמת גן, חברה משפחתית קטנה של כמה אחים צעירים ונמרצים שמאחסנים, מלקטים ואורזים את המנשאים שלנו תוך שמירה על הגיינה.

גודל משרדי החברה ומספר העובדים המצומצם מאפשרים שמירה מלאה על הנחיות משרד הבריאות לגבי בטיחות במקום העבודה ושמירה על מרחק בין העובדים.

גרין איקומרס- המחסן של המנשא הנכון
תכירו את כפיר- האיש שמאחורי החבילות שאתם מקבלים!

 

משלוחים

את המשלוחים שלנו מתפעלת מזה זמן רב חברת ups הבינלאומית, שממשיכה לפעול גם בימים אלו תוך מעקב הדוק והצמדות להנחיות ארגוני הבריאות בארץ ובעולם.

באתר ups ניתן לקרוא על הערכות החברה להמשך תפקוד תוך כדי משבר הקורונה, ולאמצעים הננקטים על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות עבודי החברה.

בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של משרד הבריאות ולאחר שהתעיצנו טלפונית עם מוקד *5400, לא תתאפשר הזמנת משלוחים למרכזי מסירה בזמן הקרוב. הכי בטוח בבית!

ניתן להזמין משלוח עד הבית בכל הארץ, כאשר בהתאם להוראות השעה השליח ישאיר את החבילה מחוץ לדלת ביתך ללא מגע ישיר בינך לבינו.

כדי להקל עליך הורדנו את מחיר המשלוח עד הבית ל 29 ש״ח (במקום 39).

זמני המשלוח נותרו כתמיד 1-3 ימי עסקים. כרגע לא צפויים עומס או עיכובים חריגים.

 

הדרכות

עקב משבר הקורונה שירות ההדרכה פנים אל פנים בביתך או בבית המדריכה הוקפא בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ויחזור לפעילות ברוב נקודות המכירה במהלך מאי 2020.

פגישות הדרכת מנשאים יתקיימו מעתה בהתאם להנחיות משרד הבריאות תוך שמירה על מרחק 2 מטר בכל עת, עטיית מסיכה ושמירה מוגברת על הגיינה בחלל בו מתקיימת הפגישה. לפרטים נוספים על פגישות הדרכת מנשאים תחת נהלי קורונה.

 

לקוחות המעדיפים לקיים הדרכה מרחוק ללא מפגש פנים אל פנים יכולים ומוזמנים להמשיך להעזר בשירות הדרכת מנשאים בשיחת וידאו.הדרכות בשיחת וידאו מוצעות ללקוחות החנות אונליין שלנו כבר למעלה משנה בהצלחה רבה, ואנחנו שמחות להציע את הפורמט הזה היום כפתרון להורים הרוצים לרכוש מנשא לאחר התנסות והדרכה גם תוך כדי משבר הקורונה.

 

האם המנשאים שלנו בטוחים?

כל המנשאים מגיעים למחסן סגורים באריזה ונשלחים כפי שהגיעו.

אין למשרד הבריאות הנחיות מיוחדות לגבי טיפול במוצרים שהוחזרו, אך כדי לנקוט משנה זהירות, בחרנו להניח בצד מנשאים שחוזרים מהתנסות מאז מרץ 2020 שבועיים לפחות עד החזרתם למלאי.

כל המנשאים נמכרים במצב חדש לחלוטין ונארזים עבורכם ע״י כפיר תוך שימוש בכפפות חד פעמיות.

 

יש לך עוד שאלות?

החששות בתקופה זו מובנים מאליהם. אם נותרה שאלה שלא ענינו עליה בדף זה אני מזמינה אותך לפנות אלי ישירות בטלפון או בהודעת ווטסאפ למספר 073-374-2230 ואשמח לעזור לך להנות מהמנשא הנכון- גם ובעיקר עכשיו, כשהקשיים הלוגיסטיים של משבר הקורונה הופכים את המנשא לנחוץ מתמיד.

שלך, אורית

Loading...
×
×

עגלת קניות