לקוחות יקרים, אמהות ואבות,

אנחנו מקפידות כבר שנים רבות להצמד להנחיות בטיחות של גורמים רשמיים ומהבחינה הזאת השגרה שלנו לא השתנתה גם כיום בעיצומו של משבר הקורונה העולמי. המנשא הנכון ממשיך לפעול במסגרת המגבלות המוכתבות ע״י משרד הבריאות.

בעמוד זה תמצאו הסבר לגבי אופן הפעילות העדכני שלנו, וכיצד ניתן לבצע אצלנו הזמנות בבטחה גם בימי הקורונה.

 

הזמנות אונליין

החנות אונליין ממשיכה להיות פתוחה להזמנות!

מחסן המנשאים שלנו ממוקם במשרדי חברת גרין-איקומרס במתחם הבורסה ברמת גן, חברה משפחתית קטנה של כמה אחים צעירים ונמרצים שמאחסנים, מלקטים ואורזים את המנשאים שלנו תוך שמירה על הגיינה.

גודל משרדי החברה ומספר העובדים המצומצם מאפשרים שמירה מלאה על הנחיות משרד הבריאות לגבי בטיחות במקום העבודה ושמירה על מרחק בין העובדים.

גרין איקומרס- המחסן של המנשא הנכון
תכירו את כפיר- האיש שמאחורי החבילות שאתם מקבלים!

 

משלוחים

את המשלוחים שלנו מתפעלת מזה זמן רב חברת ups הבינלאומית, שממשיכה לפעול גם בימים אלו תוך מעקב הדוק והצמדות להנחיות ארגוני הבריאות בארץ ובעולם.

באתר ups ניתן לקרוא על הערכות החברה להמשך תפקוד תוך כדי משבר הקורונה, ולאמצעים הננקטים על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות עבודי החברה.

בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של משרד הבריאות ולאחר שהתעיצנו טלפונית עם מוקד *5400, לא תתאפשר הזמנת משלוחים למרכזי מסירה בזמן הקרוב. הכי בטוח בבית!

ניתן להזמין משלוח עד הבית בכל הארץ, כאשר בהתאם להוראות השעה השליח ישאיר את החבילה מחוץ לדלת ביתך ללא מגע ישיר בינך לבינו.

כדי להקל עליך הורדנו את מחיר המשלוח עד הבית ל 29 ש״ח (במקום 39).

זמני המשלוח נותרו כתמיד 1-3 ימי עסקים. כרגע לא צפויים עומס או עיכובים חריגים.

 

הדרכות

עקב משבר הקורונה שירות ההדרכה פנים אל פנים בביתך או בבית המדריכה מוקפא עד להודעה חדשה.

עם זאת, לקוחות המעונינים להעזר במדריכת מנשאים יכולים ומוזמנים להעזר בשירות הדרכת מנשאים בימי הקורונה דרך שיחות וידאו.

הדרכות בשיחת וידאו מוצעות ללקוחות החנות אונליין שלנו כבר למעלה משנה בהצלחה רבה, ואנחנו שמחות להציע את הפורמט הזה היום כפתרון להורים הרוצים לרכוש מנשא לאחר התנסות והדרכה גם תוך כדי משבר הקורונה.

אפשר ורצוי ליצור קשר עם המדריכה באזורך, לתאם דרכה משלוח מנשא להתנסות ולקבל ממנה את ההדרכה בשיחת וידאו הכלולה במחיר המנשא.

 

האם המנשאים שלנו בטוחים?

המנשאים הבודדים שצפויים לחזור מהתנסות במהלך משבר הקורונה לא יוחזרו למחסן ולא יוצעו למכירה עד לאחר תום משבר הקורונה.

כל המנשאים הנמצאים כיום במחסן שלנו ואצל המדריכות שלנו הם מנשאים חדשים וסגורים באריזה שהגיעו ישירות ממחסני היצרנים או היבואנים שלנו בישראל וסופקו למחסן לפני שהקורונה הגיעה לישראל.

המנשאים מגיעים ארוזים וסגורים ונותרים במצב זה עד מסירתם לידי הלקוח והאריזה לצורך המשלוח מתבצעת עם כפפות חד פעמיות.

 

יש לך עוד שאלות?

החששות בתקופה זו מובנים מאליהם. אם נותרה שאלה שלא ענינו עליה בדף זה אני מזמינה אותך לפנות אלי ישירות בטלפון או בהודעת ווטסאפ לטלפון 077-3142191 ואשמח לעזור לך להנות מהמנשא הנכון- גם ובעיקר עכשיו, כשהקשיים הלוגיסטיים של משבר הקורונה הופכים את המנשא לנחוץ מתמיד.

שלך, אורית

Loading...
×
×

עגלת קניות