באתר המנשא הנכון ניתן להתנסות בכל מנשא לאחר הקניה ולהחזיר או להחליף אותו בכפוף למדיניות ההחזרות. המשלוח חזור עלינו! מדבקת משלוח חזור בדואר גוביינא רשום מצורפת לכל חבילה.

 

איך צריך לארוז את המנשא לצורך החזרה:

בעת ביצוע ההזמנה שלחנו לך מנשא חדש וסגור בקופסה/תיק הנשיאה המקורי של היצרן, ארוז היטב על מנת שיגיע אליך במצב חדש ככל האפשר. בעת משלוח המנשא בחזרה יש להקפיד להחזיר אותו באותו מצב.

  • המנשא צריך להיות חדש ונקי ללא כביסה וללא סימני שימוש או ריחות חזקים שדבקו בו בעת ההתנסות.
  • את המנשא יש להחזיר על כל חלקיו לאריזתו (הקופסה/שקית הממותגים שבתוכם היה ארוז) בצירוף חוברת ההוראות או כל תוספת אחרת שהיתה בתוך האריזה.
  • יש להקפיד שהאריזה המקורית שלמה ובמצב תקין בדיוק כפי שהיתה בעת שהתקבלה.
  • את המנשא באריזתו יש להכניס לתוך אריזה חיצונית- כל ארגז או שקית שיש לך בבית, ולסגור את החבילה היטב בנייר דבק. אין לשלוח בחזרה מנשא ללא אריזה חיצונית!
  • אם עליך להחזיר יותר ממנשא אחד, צריך לארוז את כל המנשאים ביחד בחבילה אחת.

על מנת להבטיח את קבלת ההחזר הכספי/הזיכוי המגיע לך לפי מדיניות ההחזרות, יש לצלם את החבילה הסגורה, ולשלוח את התמונה לווטסאפ לאישור שהמנשא ארוז לפי ההנחיות. אריזה שניזוקה במהלך המשלוח עשויה להקטין את גובה ההחזר הכספי שלך. 

 

איך מחזירים את המנשא?

משלוח חינם בדואר רשום:

לאחר שארזת את המנשא לפי ההוראות, מדביקים מבחוץ את המדבקה שצורפה לחבילה שקיבלת, ומוסרים אותה בסניף הדואר הקרוב לביתך.
בדואר ידביקו על החבילה מספר ברקוד אותו יש לצלם ולשלוח לנו לווטסאפ. באחריותך לודא שהודבק ברקוד על החבילה על מנת שניתן יהיה לעקוב אחרי המשלוח.

משלוח דרך הלוקרים של ילו:

אם לא מתאים לך להגיע לדואר, או אם איבדת את המדבקה למשלוח גוביינא, ניתן להחזיר את המוצר על חשבונך גם באמצעות הלוקרים המפוזרים בתחנות פז ברחבי הארץ.
לשם כך יש להוריד את האפליקציה של ילו ולהזמין משלוח לתחנת פז נויה גבעת ברנר, עבור אורית, נייד 0528468215.
לאחר מכן יש להגיע לתחנת פז, לבקש בחנות של ילו בול לצורך משלוח חבילה ולהכניס את החבילה ללוקר בהתאם להוראות באפליקציה.
את הסמס שיישלח אליך לאחר הכנסת החבילה ללוקר יש לשלוח אלינו בווטסאפ.

ואם אני רוצה להחליף למנשא אחר?

אם החלטת להחזיר את המנשא שהזמנת ולהחליף אותו במנשא אחר אנחנו ממליצות לבצע הזמנה חדשה, ולהחזיר במקביל את המנשא שאצלך לפי ההנחיות בעמוד הזה. על המנשא שחוזר יבוצע החזר כספי מלא לאחר שיגיע אלינו (בכפוף למדיניות ההחזרות).

Call Now Button
Loading...
×
×

עגלת קניות

×