איך בחרנו את המנשאים שלנו?


נעים מאד, אני אורית, בעלת המנשא הנכון.

הקמתי את האתר כדי לרכז במקום אחד מבחר של מנשאים שיכולים לתת מענה לתינוקות בגילים, משקלים וטמפרמנטים שונים, וכמובן גם להורים שלהם.

יש כמה דרישות בסיסיות שמנשא צריך לעמוד בהן, מבחינתי, כדי שאוסיף אותו למלאי שלנו.

מבין המבחר הגדול שקיים, בחרתי את המנשאים הטובים ביותר מסוגם (והיו כמה שנאלצתי להשאיר בחוץ, פשוט כי יש אילוצים לכמה מגוון עסק אחד יכול להציע).

שואלים אותי הרבה מה עומד מאחורי הבחירה במנשאים מסוימים ולא באחרים, ובעיקר למה בחרתי לא לשווק שום מנשא שמיועד לנשיאה עם הפנים החוצה.

 

הנה העקרונות שמנחים אותי:

 

רק מנשאים פיזיולוגיים

במאמר מהו מנשא פיזיולוגי הסברתי מה יש במנשא פיזיולוגי שתומך ומקדם התפתחות תקינה של התינוק (או יותר מדויק- לא מפריע לה) וגם מאפשר נשיאה נוחה ללא כאבי גב להורה (לא פחות חשוב).
נשיאה פיזיולוגית היא דרישה אלמנטרית בבחירת המנשא. בימינו רוב היצרנים בשוק המנשאים כבר מבינים את חשיבות הנשיאה הנכונה ויותר ויותר חברות מפסיקות לייצר את המנשאים המיושנים, שהתינוק היה תלוי בהם כמו צנחן ברתמה, ומפתחות דגמים שמאפשרים נשיאה פיזיולוגית.

כל המנשאים שלנו הם פיזיולוגיים- כי כשיש מבחר כל כך גדול של מנשאים פיזיולוגיים, אין סיבה להתפשר על פחות.
זו גם הסיבה שלא תמצאו אצלנו מנשאים שמיועדים לנשיאה עם הפנים החוצה.

פשוט, מהיר אבל גם נוח

כן, כן, אני יודעת- קשה לך להסתדר עם קשירות, זה מרגיש לך כאילו התינוק תכף נופל וכל הבדים האלה הם לא בשבילך.
לכן המנשאים שלנו הם כאלה שקל ומהיר ללבוש אותם, וגם אלה שכן דורשים קצת יותר קשירה והתעסקות הם מובנים יחסית ולא סתם חתיכת בד.
אבל לפני שאני מוסיפה מנשא בלי קשירות למלאי אני מתנסה בו ובודקת: האם יש בו אפשרות לכוונון והתאמה של המנשא להורים בעלי מידות שונות? האם פתרונות הכוונון נוחים לתפעול או מסורבלים? האם לאחר הכוונון מתקבל מנשא מתוח ותומך כמו שאנחנו אוהבות, ומאפשר מנח פיזיולוגי כמו שאנחנו רוצות?

כל המנשאים שלנו הם כאלה שאפשר להתאים להורה ולתינוק בצורה יעילה ונוחה (ורובם בלי קשירות).

יחס עלות תועלת מעולה

טווח המחירים שלנו משקף את הממוצע של השוק- יש מנשאים זולים יותר (אבל לא כולם עומדים בדרישות שלנו) ויש מנשאים יקרים יותר ולא בהכרח מוצלחים יותר.
לפני שבודקים את מחיר המנשא, צריך לבדוק האם זה מנשא שעונה על הצרכים הפרטניים שלך? תינוק גדול במיוחד, אמא רזה ונמוכה במיוחד, בעיות גב, צורך/רצון בנשיאות ממושכות ללא עגלה- כל אלה דוגמאות למצבים שבדרך כלל מקשים על השימוש במנשא.
במנשא טוב, המחיר ישקף את היכולת של המנשא לתת מענה גם למצבים כאלה- נשיאה נוחה, לטווח ארוך, גם במשקלים כבדים. כשהמנשא עונה על הצרכים שלך- זה אומר שיש לך יחס טוב של עלות תועלת.

אנחנו לא מתחייבות למחיר הזול ביותר- אנחנו כן מתחייבות לספק לך את יחס עלות תועלת הטוב ביותר.

רגישות חושית

אני לא יודעת מה איתך, אבל אני לא מסוגלת לסבול בדים מסוימים.
בדים סינתטיים לא נעימים לי, צמר מגרד, וכשאני נכנסת לחנות בגדים אני ישר פוסלת 90% מהחנות רק על סמך הבד.
כשמדובר במנשא, זה לא סתם בגד שמונח על הגוף- זה צמוד אליך חזק חזק ועוד עם משקולת קטנה ומתוקה בפנים, מזיעים בו, ואם הבד נוזל או דק מדי- התמיכה בגב שלך לא תהיה מספיק טובה. לכן הבד ממנו עשוי המנשא הוא פקטור מאד מהותי.

כל המנשאים שלנו מגיעים במבחר בדים איכותיים- טבעיים ומנדפי זיעה, עבים ודקים, נמתחים וארוגים. לכל מנשא הבד הנכון והמדויק ליעודו.

עידוד תעשייה מקומית: יותר חברתי, יותר אקולוגי, וגם השירות יותר נגיש

רק עשר שנים לאחר הקמת העסק הוספנו למלאי שלנו מנשאים שאינם תוצרת הארץ. זה היה מהלך לא פשוט שהגיע אחרי התלבטות ממושכת והוכתב גם מהשטח. עם השנים מספר המותגים הישראלים הלך ופחת וכבר לא ניתן להציע כיום מבחר מספיק מגוון של מנשאים על טהרת תוצרת כחול לבן כמו בעבר.
אבל המנשא הנכון קם מתוך רצון לקדם פיתוח וייצור מנשאים כחול לבן וימשיך תמיד לתת במה למותגים מקומיים, לצד המותגים שמגיעים מחו״ל.
ברכישה מיצרן מקומי אנחנו מבטיחות קשר הדוק וצמוד עם האבא והאמא של המנשא, אפשרויות החלפה ותיקון במקרים של תקלות ותקשורת ישירה עם היצרן שמובילה לעתים קרובות לשיפורים בגזרה, בבדים ובצבעים בהתאם לפידבק שלכם, ההורים.

רכישת מנשא ישראלי היא דרך להנות מנשיאה נוחה וגם לתמוך בתעשייה מקומית.

 


Loading...
×
×

עגלת קניות