איך בחרנו את המנשאים שלנו?


אתר המנשא הנכון הוקם כדי לרכז במקום אחד מבחר של מנשאים שיכולים לתת מענה לתינוקות בגילים, משקלים וטמפרמנטים שונים, ולהורים עם צרכים שונים ומגוונים.

אנחנו בוחרות ומעדכנות את המלאי שלנו מדי שנה מתוך היצע המנשאים הטובים ביותר, לתפיסתנו, בארץ ובעולם.

המבחר שלנו כולל גם מותגים אהובים ומוכרים בישראל, וגם מותגים לא מוכרים אך איכותיים מחו״ל שאנחנו מייבאות במיוחד על מנת להנגיש להורים הישראלים את מיטב המותגים העולמי.

יש גם מותגים מעולים שנשארים בחוץ בשל אילוצים שונים, אבל אנחנו תמיד בוחנות פיתוחים חדשים וחותרות לעדכן את המלאי על בסיס קבוע ולהציע בכל רגע נתון את המבחר המעולה ביותר שאפשר.

למי שתוהה מה עומד מאחורי הבחירה במותגים מסוימים ולא באחרים, ולא בהכרח המוכרים והפופולריים ביותר, ובעיקר למה אין אצלנו מנשאים שמיועדים לנשיאה עם הפנים החוצה, אלה העקרונות המנחים בבחירת המנשאים בחנות שלנו:

 

רק מנשאים פיזיולוגיים

במאמר מהו מנשא פיזיולוגי הסברנו מה יש במנשא פיזיולוגי שתומך ומקדם התפתחות תקינה של התינוק (או יותר מדויק- לא מפריע לה) וגם מאפשר נשיאה נוחה ללא כאבי גב להורה (לא פחות חשוב).
נשיאה פיזיולוגית היא דרישה אלמנטרית בבחירת המנשא. בימינו רוב היצרנים בשוק המנשאים כבר מבינים את חשיבות הנשיאה הנכונה ויותר ויותר חברות מפסיקות לייצר את המנשאים המיושנים שלא מאפשרים תמיכה בירכיים של התינוק ובגב של ההורה ומפתחות דגמים שמאפשרים נשיאה פיזיולוגית.

כל המנשאים שלנו הם פיזיולוגיים- כי כשיש מבחר כל כך גדול של מנשאים פיזיולוגיים, אין סיבה להתפשר על פחות.
זו גם הסיבה שלא תמצאו אצלנו מנשאים שמיועדים לנשיאה עם הפנים החוצה.

פשוט, מהיר אבל גם נוח

כן, כן, אני יודעת- קשה לך להסתדר עם קשירות, זה מרגיש לך כאילו התינוק תכף נופל וכל הבדים האלה הם לא בשבילך.
לכן המנשאים שלנו הם כאלה שקל ומהיר ללבוש אותם, וגם אלה שכן דורשים קצת יותר קשירה והתעסקות הם מובנים יחסית ולא סתם חתיכת בד.
אבל לפני שמנשא בלי קשירות נכנס למלאי שלנו אנחנו מתנסות בו ובודקות: האם יש בו אפשרות לכוונון והתאמה של המנשא להורים בעלי מידות שונות? האם פתרונות הכוונון נוחים לתפעול או מסורבלים? האם לאחר הכוונון מתקבל מנשא מתוח ותומך כמו שאנחנו אוהבות, ומאפשר מנח פיזיולוגי כמו שאנחנו רוצות?

כל המנשאים שלנו הם כאלה שאפשר להתאים להורה ולתינוק בצורה יעילה ונוחה (ורובם בלי קשירות).

יחס עלות תועלת מעולה

טווח המחירים שלנו משקף את הממוצע של השוק- יש מנשאים זולים יותר (אבל לא כולם עומדים בדרישות שלנו) ויש מנשאים יקרים יותר ולא בהכרח מוצלחים יותר.
לפני שבודקים את מחיר המנשא, צריך לבדוק האם זה מנשא שעונה על הצרכים הפרטניים שלך? תינוק גדול במיוחד, אמא רזה ונמוכה במיוחד, בעיות גב, צורך/רצון בנשיאות ממושכות ללא עגלה- כל אלה דוגמאות למצבים שבדרך כלל מקשים על השימוש במנשא.
במנשא טוב, המחיר ישקף את היכולת של המנשא לתת מענה גם למצבים כאלה- נשיאה נוחה, לטווח ארוך, גם במשקלים כבדים. כשהמנשא עונה על הצרכים שלך- זה אומר שיש לך יחס טוב של עלות תועלת.

אנחנו לא מתחייבות למחיר הזול ביותר- אנחנו כן מתחייבות לספק לך את יחס עלות תועלת הטוב ביותר.

רגישות חושית

אני לא יודעת מה איתך, אבל אני לא מסוגלת לסבול בדים מסוימים.
בדים סינתטיים לא נעימים לי, צמר מגרד, וכשאני נכנסת לחנות בגדים אני ישר פוסלת 90% מהחנות רק על סמך הבד.
כשמדובר במנשא, זה לא סתם בגד שמונח על הגוף- זה צמוד אליך חזק חזק ועוד עם משקולת קטנה ומתוקה בפנים, מזיעים בו, ואם הבד דק או מגושם מדי- התמיכה בגב שלך לא תהיה מספיק טובה. לכן הבד ממנו עשוי המנשא הוא פקטור מאד מהותי.

כל המנשאים שלנו מגיעים במבחר בדים איכותיים- טבעיים ומנדפי זיעה, עבים ודקים, נמתחים וארוגים. לכל מנשא הבד הנכון והמדויק ליעודו.


Call Now Button
Loading...
×
×

עגלת קניות

×