מנשא ילקוט לגדולים

מנשא ילקוט הוא הבחירה המועדפת על רוב ההורים לנשיאה נוחה של תינוקות גדולים ופעוטות לטווח ארוך.

מנשא ילקוט משלב לבישה פשוטה ומהירה עם תמיכה מושלמת בגב. כל הרצועות נסגרות באבזמים, ללא קשירות. הוא מגיע עם רצועות כתפיים (לרוב מרופדות), חגורת מתניים לחלוקת משקל ארגונומית ורצועת בטחון לחיבור רצועות הכתפיים, לחלוקת משקל טובה על גוף הנושא ונשיאה נוחה ובטיחותית.

מנשא ילקוט מתאים כמנשא בטן או מנשא גב עמוק לתוך גילי גן. גיל התחלת השימוש משתנה בהתאם לדגם. מנשאי ילקוט בסיסיים המיועדים לתינוקות גדולים יתאימו בדרך כלל מסביבות גיל 4-5 חודשים וצפונה. בקטגורית מנשאי ילקוט מלידה יש מנשאי ילקוט חכמים שגדלים עם התינוק מלידה.

מנשאי ילקוט שונים נבדלים זה מזה בסוג הבד, עובי הריפוד ואופן סגירת הכתפיות: ארגו קלסי הוא מנשא מסיבי ותומך שמתאים למשתמשים אינטנסיביים ולתינוקות גדולים במיוחד, טולה לייט הוא מנשא קליל וקומפקטי שמתאים לשימוש מזדמן ויאמו הוא קליל ותומך בו זמנית.

מנשא ילקוט הוא מנשא שימושי בבית ומחוץ לבית- אפשר להשתמש בו להרדמה ופעילות בבית, לסידורים והליכות קצרות, לטיולים ארוכים בטבע ובטיסות. 

מנשא ילקוט פשוט לתפעול גם ללא הדרכה, שימושי למשך שנים ויכול לעבור בקלות בין כל ילדי המשפחה. זוהי אחת ההשקעות הטובות והמשתלמות לתינוק, והמתנה המושלמת להורים טריים או ליום הולדת שנה.


קישורים רלוונטיים:


מה זה מנשא ילקוט?

מתי אפשר לעבור למנשא ילקוט?

מנשא ילקוט- מגיל לידה או מגיל ישיבה?

מנשא ילקוט או מנשא היברידי?

השוואה- יאמו או ארגו קלסי?