מנשא ילקוט מלידה

מנשא ילקוט יעודי מלידה הוא מנשא מתכוונן המיועד לשימוש בכל גיל ללא מתאם, וגדל עם התינוק כמעט מלידה עמוק לתוך גיל גן.
 

מנשאי הילקוט שלנו לקטנטנים הם מנשאים שהלבישה שלהם פשוטה ואינטואיטיבית, הכוונון שלהם מספיק מדויק על מנת לאפשר לתינוק להנשא במנח M בכל שלב, והתמיכה שלהם בגב שלך תהיה אופטימלית גם כשמדובר בתינוק צעיר שעולה במשקל במהירות וגם כשמדובר בנשיאת פעוט גדול.


מנשאי ילקוט מלידה מיועדים לנשיאה בתנוחת בטן לבטן עם רגליים מחוץ למנשא בכל שלב, ובהמשך יכולים לשמש גם כמנשא גב. ההמלצה שלנו היא להתחיל להשתמש במנשא ילקוט יעודי מלידה כשהתינוק מגיע לגודל ומשקל שמאפשרים לו למלא היטב את המנשא כשראשו נמצא מחוץ למנשא מאזור האזניים ומעלה ורגליו מספיק ארוכות לנשיאה בפישוק כשהמנשא מכוון למצב הקטן ביותר. לרוב זה יהיה במשקל של 4 קילו לפחות.

אם התינוק שלך נולד במשקל נמוך ונראה שיש לו זמן עד שיגיע ל 4 קילו אנחנו ממליצות להמתין קצת עם מנשאי ילקוט ובינתיים לבדוק את ההיצע של מנשאי בד ללא קשירות שיכולים לסגור מצוין את הפינה בשבועות הראשונים עד שלב הילקוט אצל קטנטנים ממש.

 

אם התינוק שלך נולד במשקל ממוצע ומעלה ועולה במשקל יפה יתכן בהחלט שאחד ממנשאי הילקוט שלנו מלידה יוכל לסגור לך את הפינה של מנשא מעכשיו ועד בכלל- בבית ומבחוץ לבית, להרדמה והרגעה של גזים בחודשים הראשונים ולטיולים בטבע עם פעוט על הגב בעוד שנה, שנתיים וגם שלוש.

 

קישורים רלוונטיים:


מה זה מנשא ילקוט?

מנשא ילקוט- מגיל לידה או מגיל ישיבה?

מנשא ילקוט מגיל אפס- קריטריונים בבחירת מנשא ילקוט מתכוונן 

ארגו אדאפט או טולה ftg?

מנשא ילקוט או מנשא היברידי?