מדיניות החזרות והחזר כספי

החזרות, החלפות והחזר כספי בחנות המנשא הנכון

שבוע התנסות 

שבוע התנסות בכל קניה באתר המנשא הנכון

הדרכת זום חינם

הדרכת זום חינם בכל קניה באתר המנשא הנכון

משלוח חינם לפיקאפ

משלוח חינם בכל קניה באתר המנשא הנכון

כל הזמנה מגיעה עם:

מנשא היברידי

מנשא היברידי הוא שילוב של הטוב משני עולמות שונים: רך ועוטף כמו מנשא בד, מובנה ותומך כמו מנשא ילקוט.

אולי נתקלת בו גם בכינוי ״מנשא סיני״, ״מאי טאי״,״mei tai״, ״meh dai״ או “beh dai”?

מנשא היברידי מבוסס על גזרות של מנשאים של חברות מסורתיות אסייתיות, אבל מיוצר בסטנדרטים הגבוהים של תעשיית המנשאים המודרנית. הרעיון הבסיסי הוא מלבן בד פשוט שיוצאות מהפינות שלו רצועות שנקשרות סביב ההורה והתינוק. במנשאים ההיברידיים המודרניים המנשא מגיע עם עוד פיצ׳רים כמו אבזמים, ריפודים, כובע לתמיכה בראש ועוד, וכמובן עומד בסטנדרטיים מודרניים של איכות ותקינה.

זהו מנשא נפלא במיוחד לנשיאה של תינוקת צעירה אבל כבדה מאד לגילה, כשחשוב לך לספק לה חווית נשיאה מתאימה לניובורן, ובמקביל לספק לגב שלך תמיכה לא פחות ממעולה.

בשונה ממנשאי בד, מנשא היברידי בנוי כמו מנשא ילקוט- עם חגורת מתניים שמחלקת את המשקל בצורה נכונה יותר, ומבד לא נמתח שמתאים לנשיאה נוחה גם של משקלים כבדים.

בשונה ממנשאי ילקוט, במנשא היברידי יש רצועות שנקשרות באופן שמאפשר הידוק מדויק וגב מעוגל לחווית נשיאה עוטפת ורכה, גם לניובורן צעיר וגם לתינוק גדול שזקוק לתחושת העיטוף.

המותגים השונים של מנשאים בסגנון מסורתי נבדלים זה מזה במידות הפאנל, הגזרה שלו, סוגי הבד, עובי ורוחב הרצועות, עם או בלי אבזם ברצועת המותן, עם/בלי ריפוד בכתפיות כאשר כל אלה משפיעים על נוחות הנשיאה.


קישורים רלוונטיים:


מה זה מנשא היברידי?

מנשא היברידי או ילקוט?